کدام طرح کاغذ دیواری را انتخاب کنم؟

با سلام خدمت تمام همراهان عزیز مجله ورنا دکور، در این مقاله قصد داریم تا تمام نکاتی که در رابطه با طرح کاغذ دیواری و یا مدل پوستر دیواری در حین خرید کاغذ دیواری مورد نیاز است را با شما در میان بگذاریم، تا از خرید خود به نحو احسن راضی باشید و هر وقت نگاه مهمان های شما به دیوار های منزل افتاد از انتخاب شما تعریف کنند!
این مقاله حاصل سال ها تجربه ی کارشناسان فنی ما در بخش دکوراسیون منزل است که با تلاش تیم نگارنده ورنا دکور به قلم تحریر درآمده است، تا گامی هر چند کوچک در رضایت شما عزیزان برداشته باشد، خواهشمندیم تمام سوالات خود در زمینه ی دکوراسیون منزل، طرح کاغذ دیواری، طرح کاغذ دیواری سه بعدی را در پایین پست با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان، تیم پشتیبانی ما پاسخ سوال شما را بدهد.
اما در این بخش قصد داریم به سوالاتی که شما برای مدل کاغذ دیواری ارسال کردید پاسخ دهیم این سوالات به شرح زیر هستند:

 • چگونه بهترین طرح کاغذ دیواری را برای خانه ی خود انتخاب کنم؟
 • طرح کاغذ دیواری پذیرایی مناسب چه ویژگی های باید داشته باشد؟
 • بهترین طرح برای کاغذ دیواری اتاق خواب را میخواهم؟
 • جدیدترین طرح کاغذ دیواری اتاق کودک کدام است؟
 • بهترین طرح کاغذ دیواری سه بعدی برای پشت تلویزیون کدام است؟
 • معرفی انواع طرح های کاغذ دیواری

برای مدت طولانی کاغذ دیواری خود را میخواهید؟

نکته ایی در این قسمت میخواهم گوشزد کنم نتیجه بازخورد بسیاری از مشتریان عزیزمان در طول این 15 سال است، اگر نمی­خواهید یک یا دو سال بعد کاغذ دیواری خود را عوض کنید، حتما از کاغذ دیواری با طرح های خلوت، طرح ها و گل های کوچک استفاده کنید. (ترجیحا ساده)
اما شاید بپرسید چرا؟ اگر عکس های مدل های کاغذ دیواری در سال های مختلف را جستجو کرده باشید، متوجه میشوید که در هر یکی دو سال طرح خاصی به اصطلاح مد میشود. در آن زمانی که یک طرح جذاب و مد است خریدارانی زیادی را به خود جلب میکند، مثلا تا پنج سال پیش طرح های داماس گل درشت (حتی با رنگ هایی مثل قرمز) فروش بسیاری داشت، اما اکنون به شدت فروش این طرح ها کاهش یافته است!
این کاهش فروش منطقی است و دلیل آن هم روشن است، به خاطر اینکه طرح های بسیار جذاب تری تولید شده است! و تقریبا بیشتر مشتریان ما که وسواس خاصی در طراحی دکوراسیون خود دارند و  این طرح ها را خریداری کرده بودند مجبور به تعویض آن ها شدند (البته اگر شما هم خیلی در این گونه موارد حساسیت به خرج نمیدهید، میتوانید این مورد را رد کنید.)
اما اگر دقت کرده باشید طرح های ساده با رنگ های روشن همواره مورد استقبال قرار گرفته اند، شاید در یک بازه ی زمانی به جذابیت طرح های دیگر نباشند، اما هیچ گاه هم از مد نمیافتند.
“اگر برای طولانی مدت قصد استفاده از یک طرح کاغذ دیواری را دارید توصیه میشود از طرح های ساده یا با طرح گل های کوچک تر استفاده کنید”

کاغذ دیواری طرح خلوت

بهترین طرح کاغذ دیواری برای منزل یا محیط کار و اداره  

اگر سری به فروشگاه های مختلف کاغذ دیواری زده باشید یا فروشگاه آنلاین ما رو دیده باشید. تنوع طرح محصولات کاغذ دیواری بیش از حد زیاد است!  در حدی که اگر ایده کلی از مدل یا طرحی که میخواهید نداشته باشید، کاملا میان ده ها آلبوم با طرح های مختلف گم میشوید! به صورت کلی نکاتی که درباره ی طرح کاغذ دیواری باید به آن دقت کنید:

طرح کاغذ دیواری باید متناسب با نوع کاربری شما باشد.

مطمئنا کاغذ دیواری که برای یک محیط اداری رسمی است با یک اتاق کودک خیلی فرق دارد! اما این فرق فقط در طرح نیست شما باید ضمن بررسی نوع استفاده ی خود و کاری که در آینده در آنجا انجام میشود، طرحی را انتخاب کنید که کاملا با کار شما تناسب داشته باشد.

 کاغذ دیواری اداری

کاغذ دیواری اداری

کاغذ دیواری طرح دفتر تجاری

کاغذ دیواری دفتر تجاری

طرح کاغذ دیواری باید متناسب با دکوراسیون شما باشد.

شاید باورتان نشود ولی حتی با بودجه ی محدود اما کمی سلیقه و صرف زمان هم میتوان دکوراسیون بسیار زیبایی را طراحی کرد، اگر دیزاین منزل برای شما اهمیت دارد، حتما سعی کنید طرح کاغذ دیواری خود را با طرح مبلمان خانه ست کنید.
مثلا اگر طرح  مبلمان منزل شما از گل ها داماس است، خرید طرح داماس برای کاغذ دیواری با یک تم رنگی (الزاما نمیخواهد رنگ نیز کاملا شبیه باشد، کافی است فقط داخل یک تم رنگی باشند) بسیار میتواند به جلوه ی پذیرایی خانه ی شما کمک کند.

نمونه ایی از عکس بهترین طرح های کاغذ دیواری مناسب خانه:

 کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ

بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب

اگرچه برای قسمت پذیرایی به عنوان نمای خانه خیلی باید حساسیت به خرج دهیم و سلیقه ی عموم را برای آن در نظر بگیریم، اتاق خواب به عنوان یه مکان شخصی تر میتواند کاملا مطابق سلیقه ی شما طراحی شود. نکته ی مهمی که به تجربه میتوانم به شما تذکر دهم:

“اگر اتاق خواب شما کوچک است از طرح های عمق زیاد و رنگ روشن استفاده کنید.”

طرح کاغذ دیواری پذیرایی ترجیحا شلوغ نباشد.

همواره به یاد داشته باشید از طرح های ساده تر دیرتر خسته میشوید!

شاید انتخاب یک طرح شلوغ برای یک قسمت اتاق خواب انتخاب بدی نباشد ، ولی انتخاب آن برای پذیرایی شاید نتیجه ی دلخواه شما را ندهد، البته برای یک قسمت خاص پذیرایی مثل پشت تلویزیون (پشتtv) به شرط داشتن هارمونی با دیگر دیوارها و لوازم خانگی مناسب است.

طرح های راه راه مناسب برای راه روی منزل شما

اگر آلبوم های کاغذ دیواری را ورق زده باشید، حتما با طرح های راه راه مواجه شده اید، بهترین مکان و دیوار برای استفاده از این طرح ها قسمت راه روی منزل شماست. البته برای استفاده در ستون ها نیز میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.
کاغذ دیواری راه راه ارتفاع منزل را هم میتوانند کمی بیش از واقعیت آن نشان دهند.”

کاغذ دیواری راه راه

تناسب کاغذ دیواری و پارکت

بسیاری از مشتریان عزیز بیشتر به هارمونی کاغذ دیواری با مبلمان منزل دقت میکنند، اما اگر در منزل خود از پارکت یا کفپوش استفاده میکنید، حتما دقت کنید که این دو باهم تناسب داشته باشند، معمولا توصیه میشود اگر کاغذ دیواری از طرح های ساده تر انتخاب میشود میتوان پارکت را از طرح های شلوغ تر استفاده کرد.
و اگر هم پارکت های خود را با طرح های خلوت تهیه کرده اید نگران نباشد، یک کاغذ دیواری با طرح گل های کمی شلوغ تر، میتواند جلوه ی بسیار زیبایی به خانه ی شما بدهد!

کاغذ دیواری پشت ال سی دی lcd   

برای خرید کاغذ دیواری پشت ال سی دی توجه داشته باشید که وسط طرح مورد نظر باید یک فضای نسبتا خلوت برای چسباندن ال سی دی یا تلویزیون داشته باشد. فرض کنید طرح گل یک کاغذ دیواری به علت وجود تلویزیون به دید ساکنان منزل به صورت نیمه باشد، واقعا هفتاد درصد جلوه اتاق خواب یا پذیرایی شما را این اشتباه از بین میبرد!
همیشه گفته ام در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون توجه بیشتری داشته باشید، زیرا این قسمت از خانه توجه و نگاه خیلی بیشتری به خود جلب میکند. طرح های قرینه، طرح گل، طرح داماس (به شرط داشتن حفظ تقارن بعد از نصب lcd) طرح سنگ (برای اتاق خواب) طرح کاشی ، طرح پتینه و طرح اجر میتواند از جمله انتخاب های خوبی برای این قسمت از خانه یا اتاق شما باشد.

طرح کاغذ دیواری برای اتاق کودک و نوجوان

در بازار امروز طرح های بسیار زیادی در این قسمت وجود دارد، میتوانید با مراجعه به قسمت فروشگاه ما، تمامی این موارد را به راحتی مشاهد کنید. پیشنهاد ما برای این قسمت، طرح کاغذ دیواری اسپرت، کلاسیک، شخصیت های کارتونی، طرح گل و… است.

طرح کاغذ دیواری سه بعدی

در مقاله ای جداگانه درباره کاغذ دیواری سه بعدی به تفصیل صحبت کرده ایم برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به آن مقاله مراجعه کنید، اما به عنوان یک توصیه ی کلی میتوانم بگویم شرکت ورنا دکور با داشتن یک پایگاه داده با بیش از 3000 طرح مختلف و حتی سفارش طرح دلخواه شما ، قابلیت چاپ و نصب تمامی طرح های سه بعدی دلخواه شما را دارد. در این پایان این قسمت قصد داریم تا شما را با بهترین مدل های کاغذ دیواری سه بعدی در دسته بندی های متفاوت آشنا کنیم.

 •  کاغذ دیواری پذیرایی
 •  کاغذ دیواری اتاق خواب
 •  کاغذ دیواری جدید
 • کاغذ ذیواری اتاق کودک
 •  کاغذ دیواری پشت تلویزیون
 •   کاغذ دیواری طرح چوب
 •   کاغذ دیواری طرح سنگ انتیک
 • کاغذ دیواری طرح گل
 • کاغذ دیواری طرح کاشی
 • کاغذ دیواری طرح داماس
 • کاغذ دیواری طرح گل داماس
 • کاغذ دیواری طرح پتینه

تیم مجله ی ورنا امیدوار است توانسته باشد تمام نیازهای شما را در زمینه انتخاب طرح و مدل مناسب برای خرید کاغذ دیواری دلخواه شما را پاسخ داده باشد، اما اگر سوال یا مشکلی در این زمینه دارید میتوانید آن را با ما در قسمت زیرین سایت در میان بگذارید. یا میتوانید همین الان با شماره های پشتیبان شرکت ورنا دکور تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.