قیمت خرید موکت به چه پارامترهایی وابسته است؟

در مورد موکت نوع مدل، ضخامت و برند سازنده قیمت موکت را تعیین میکنند. به صورت کلی موکت ها به دو نوع نمدی و تافتینگ یا پرزدار تقسیم میشوند. اگر اولولیت اول شما قیمت است خرید موکت های نمدی گزینه ی مناسب تری برای شما است.
به طبع با افزایش ضخامت موکت قیمت موکت نیز افزایش میابد و هر چه ضخامت بیشتر باشد، عایق مناسب تری برای کف منزل یا اداره ی شما میباشد.

انواع جنس موکت به چه شکل است؟

در بازار دکوراسیون موکت ها از تنوع جنس بالایی برخوردار هستند اما به صورت کلی موکت ها به دو دسته معمولی و پرزدار یا تافتینگ تقسیم می شوند.این نوع موکت ها خود زیردسته های دیگری مانند موکت های نمدی کبریتی و طرح دار را دارا میباشند.
مورد موکت های پرز دار یا تافتینگ هم خود به دو دسته ی لوپ و کات تقسیم می شود. برای خرید موکت حتما اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.

نصب موکت بعد از خرید به چه شکل است؟

در محصولات دکوراسیون برای دیوارپوش ها و کفپوش ها، این کفپوش قدیمی همواره به راحت ترین نصب را دارا میباشد. زیرا برای نصب آن به چسب یا ابزار خاصی نیاز ندارید، صرفا کافی است که در اندازه های مشخص آن را برش و در کف مناسب پهن کنید.

بهترین طرح موکت برای خرید کدام است؟

طرح و مدل های موکت بسیار متنوع و جذاب میباشند، انتخاب طرح و مدل هم امری کاملا سلیقه ایی و انتخابی است، اما دقت کنید که اگر فضای خانه‌ی شما کوچک است حتما از موکت های رنگ روشن استفاده کنید. رنگ های تیره تر برای موکت پذیرایی جذاب است. برای موکت اتاق خواب و موکت ادارات هم از نظر رنگ دست شما باز است ولی برای انتخاب طرح کمی باید حوصله ی بیشتر صرف کنید.

چگونه اندازه ی موکت مورد نیاز برای خرید را بدست اوریم؟

اندازه گیری موکت مانند نصب آن بسیار راحت است، کافی است طول و عرض محیط کفی که قصد دارید برای آن موکت بخرید را انداره بگیرید. پنج درصد برای پرتی کار حتما در نظر بگیرید.