قیمت خرید پرده به چه پارامترهایی بستگی دارد؟

در مورد پرده عواملی چون جنس پرده، مدل پرده، یراق آلات، کشور سازنده عوامل تعیین کننده ی قیمت پرده هستند. که برای اطلاع دقیق از کدام از موارد میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

انواع پرده کدام است؟

پرده های تزیئنی  به صورت کلی به چهار دسته ی، پرده زبرا، پرده روز و شب یا دابل (دبل)،پرده کرکره و پرده لوردراپه تقسیم میشوند. که هر کدام داری مزیت های خاص خود هستند، اما به صورت کلی پرده های زبرا و روز شب جذابیت بیشتری دارند اما پرده کرکره ایی و لوردارپه که به عنوان پرده های اداری و تجاری شناخته میشوند، قیمت مناسب تری دارند.

چگونه پرده خود را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن پرده بهترین راه بخارشو است، اگه اما اگر این امکان را ندارید میتوانید پرده ها را از بسط جدا کرده و آن ها را با کف شستشو داده و دوباره سر جای خود نصب کنید.

نصب پرده به چه شکل است؟

معمولا نصب پرده، کار تخصصی و سختی نیست، این کار با نصب پایه های مخصوص در روی دیوار یا سقف توسط پیج و رول پلاک انجام میگردد که بعد از این کار پرده به راحتی در جای خود میتواند قرار بگیرد.

خرید پرده ارزان به چه شکل است؟

همواره در فروشگاه ورنا دکور سعی کرده ایم محصولات خود را بدون واسطه به عزیزان مشتری برسانیم تا گامی در کاهش قیمت های این محصولات داشته باشیم، پرده های مجموعه ورنا دکور مستقیما از تولیدکننده به مصرف کننده میرسید و علت پایین بودن این قیمت ها به خاطر این روش عرضه است.

چه طرح پرده ایی برای شما مناسب است؟

با توجه به نوع کاربری که پرده پذیرایی، پرده اداری، پرده اتاق خواب و غیره این طرح ها تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی دارند.
برای انتخاب این طرح و رنگ ها دقت کنید که همواره رنگ روشن باعث بهبود فضای کوچک میشوند.