با سلام و درود خدمت تمامی خوانندگان عزیز مجله دکوراسیون ورنا دکور، در این مقاله قصد داریم تا به یکی از جذاب ترین و پر‌فروش ترین محصولات دکوراسیون منزل که به تازگی مهمان بسیاری خانه های ایرانی شده است، بپردازیم. پوستر دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی  هدف امروز مقاله ما است.
این نگارش حاصل تجربیات 15 ساله ی کارشناسان فنی ورنا دکور است که با تلاش نویسندگان مجله ی ورنا دکور به قلم تحریر آمده است، خواهشمندیم تمام سوالات و پرسش های خود در رابطه با “پوستر دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی” را در پایان این مقاله برای به اشتراک بگذارید تا کارشناسان فنی ما در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

برای خرید پوستر دیواری سه بعدی با ویژگی های:

 • قیمت بسیار مناسب به علت حذف واسطه ها
 • کیفیت بسیار عالی در چاپ و جنس کاغذ
 • اجرای بسیار حرفه ایی توسط تیم نصابان ورنا دکور با تخفیف ویژه

به فروشگاه ورنا دکور حتما سر بزنید .

پرسش ها و سوال هایی که در این مقاله میخواهیم به آن ها پاسخ دهیم :

 • پوستر دیواری سه بعدی چیست و چه مزایایی دارد؟
 • معایب پوستر دیواری در مقابل رنگ ساختمانی و کاغذ دیواری معمولی چیست؟
 • قیمت کاغذ پوستری چگونه محاسبه میشود؟
 • خرید پوستر دیواری از کجا بهتر است؟ از کجا خرید کنیم؟
 • پوستر دیواری ارزان چگونه است؟ آیا کیفیت لازم را برای مشتری دارد؟
 • قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی به چه شکل است؟
 • پوستر دیواری پذیرایی و ویژگی های آن
 • بهترین طرح پوستر دیواری برای اتاق خواب
 • جدیدترین مدل پوستر دیواری اتاق کودک و نوجوان
 • بررسی مدل ها و طرح های مختلف پوستر دیواری سه بعدی
 • پوستر دیواری پشت تلویزیون یا پشت (TV)

پوستر دیواری سه بعدی چیست و چه مزایایی دارد؟

اگر شما هم مانند ما جزء افرادی باشید که محصولات دکوراسیون را از گذشته دنبال میکنند، حتما به یاد دارید زمانی اگر طرح یا مدل خاصی را در مجلات دکوراسیون داخلی منزل تماشا میکردیم و تمایل داشتیم آن طرح یا طرح سه بعدی در خانه ی ما اجرا شود باید ساعت های بسیار زیادی را در فروشگاه های کاغذ دیواری سپری میکردیم.
بعد از ورق زدن 10ها آلبوم که هر کدام دارای حداقل 30 ،40 طرح متنوع بودند شاید چیزی شبیه طرح مورد نظر خود پیدا میکردیم!
همیشه برای اهالی دکوراسیون این آرزو بود که کاش طرحی را که میپسندیدم میتوانستیم چاپ کنیم، و محدود به آلبوم های کاغذ دیواری شرکت ها و برند های متفاوت نباشیم. شاید بعضی اهالی فن تذکر دهند که شاید این کار شدنی بود، اما باید گفت قیمت تمام شده ی پوستر دیواری برای مشتریان عزیز در نهایت بسیار زیادتر از کاغذ دیواری های معمولی بود و همیشه کفه ترازو به ضرر کاغذ پوستری تمام میشد.
اما در سال های اخیر با تولید دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی، علاوه بر بالا بردن کیفیت آن تا حدی که تفاوت طرح گرافیکی با چیزی که بروی پوستر دیواری چاپ میشود تقریبا صفر است، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نیز به شدت کاهش یافته است.
“این روزها پوستر دیواری سه بعدی به علت دستگاه های چاپ جدید علاوه بر کاهش قیمت، افزایش کیفیت نیز داشته است .”

دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

مزیت های پوستر دیواری سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری

میتوانید میان هزاران طرح طبیعت، کلاسیک، کومار (kumar)، پاپیروس، گل و … غرق شوید!
ورنا دکور با داشتن یه پایگاه داده متشکل از هزاران طرح کاغذ دیواری، میتواند تمام نیاز های شما عزیزان را پاسخ دهد، کافی است به سراغ قیمت کاغذ دیواری سه بعدی ما رفته و با استفاده از فیلتر به طرح های مورد نظر خود برای پذیرایی، اتاق خواب، اتاق کودک ( فرزند نوزاد )، اتاق نوجوان (پسر یا دختر) دست یابید.
شاید در ابتدای کار مشتریان عزیز محدود به طرح ها بودند و برای انتخاب طرح های ما باید در میان کلی طرح در کانال تلگرام ارزان پوستر دیواری ( نام قدیمه کانال ما ) جستجو میکردند. اما اکنون ورنا دکور گام را یه قدم نیز فراتر نهاده و شما میتوانید هر طرح دلخواهی را به راحتی برای ما از طریق تلگرام  یا هر روش دیگر ارسال کنید تا در ظرف مدت کوتاهی آن طرح را در دیوار خود تماشا کنید و لذت ببرید.
“امکان ارسال طرح دلخواه شما و چاپ آن برای پوستر دیواری کاملا امکان پذیر است، برای سفارش با کارشناسان ورنا تماس بگیرید .”

چاپ طرح  کاغذ دیواری پوستری در ابعاد دلخواه شما

مزیت فوق العاده ی دیگر پوستر دیواری چاپ آن در هر ابعاد و اندازه است! بدون پرداخت کوچکترین هزینه اضافه در این زمینه که باعث اسراف آن شود. خیلی راحت! کافی است اندازه دیوار خود را بگیرید، طرح مورد نظر خود را از سایت انتخاب کنید و با ثبت سفارش منتظر کارشناسان ورنا دکور باشید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. بعد از حداکثر سه روز کارشناسان نصب ورنا دکور که همگی از مجرب ترین و متعهد ترین نصابان کاغذ دیواری سه بعدی یا کاغذ پوستری هستند، زنگ در منزل شما را خواهند زد.
“چاپ کاغذ دیواری پوستری کاملا در ابعاد دلخواه شما امکان پذیر است.”

معایب پوستر سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری

شاید مهم ترین برگ برنده و برتری کاغذ دیواری در مقایسه با  پوستر دیواری به خاطر قیمت آن باشد . همان طور که میدانید کاغذ دیواری ها معمولا در تیراژ های بسیار بالا چاپ و تولید میشوند و همین امر باعث میشود تا هزینه تمام شده کاغذدیواری برای مشتری بسیار کمتر از کاغذدیواری سه بعدی باشد.
“کاغذ دیواری سه بعدی ممکن است یکبار فقط برای شما طراحی و چاپ شود پس هزینه آن کمی بیشتر از کاغذ دیواری با همان کیفیت است .”
اما این تفاوت قیمت خیلی چشمگیر نیست، اگر پذیرایی خود را با کاغذ دیواری پوشانده اید، کافی است فقط قسمت پشت تلویزیون (tv) یا ال سی دی (lcd) پذیرایی یا اتاق خواب خود را که بیشتر جلب توجه میکند را با پوستر دیواری دکور کنید.
این ترفند کوچک علاوه بر زیبا نشان دادن خانه شما ، به مراتب هزینه خرید پوستر دیواری را کاهش میدهد.

محاسبه ی قیمت کاغذ پوستری به چه شکل است؟

در مقاله ی کاغذدیواری به تفصیل درباره قیمت آن صبحت کردیم، اما تفاوت محاسبه  قیمت آن کاغذ پوستری سه بعدی چگونه است؟ در کاغذ دیواری شما به صورت واحد “رول” خریداری میکنید، قیمت که فروشنده به شما اعلام میکند ، قیمت هر رول کاغذ دیواری است .
اما با توجه به اینکه در کاغذ دیواری شما با توجه به ابعاد دلخواه خود سفارش میدهید، دقیقا به اندازه متراژ خود هم پرداخت میکنید، یعنی به ازای هر متر مربع هزینه شما محاسبه میشود. برای محاسبه ی قیمت کافی است نرخ چاپ آن در فروشگاه ورنا دکور که خود چاپ کننده است و حداقل قیمت را دارد برداشته و در اندازه دیوار خود ضرب کنید.
به عنوان مثال اگر شما یک دیوار دارید که ارتفاع آن 3 متر و عرض آن 2 متر است را باید در نرخ کاغذ دیواری سه بعدی که به عنوان مثال 30 هزار تومان است ضرب کنید تا به قیمت پوستر دیواری برسید .
3*2*30,000= 180,000 toman

بهترین جا برای خرید پوستر دیواری در تهران یا شهرستان

همیشه به یاد دارم به مشتریان عزیز دلسوزانه توصیه کرده ام خرید خود را از مراکزی انجام دهند که خود مستقیم با چاپخانه در ارتباط هستند. شاید برای شما جالب باشد یکی از دلایلی که قیمت پوستر دیواری سه بعدی را بالا نگاه میدارد وجود واسطه ها تا رسیدن به چاپخانه است! و هرکدام از این واسط ها یک درصد به عنوان سود خود به مبلغ نهایی اضافه میکنند و در نتیجه ی آن، پوستر سه بعدی قیمت بالایی پیدا میکند.
“قیمت مناسب ورنا دکور برای کاغذ دیواری سه بعدی به علت عدم وجود واسطه در چاپ و فروش است.”

همین حالا خرید کنید!

زمانی که کار ثبت سفارش از مشتریان عزیز را داشتم به تجربه ای جالب برخوردم، بارها مشتریان تماس میگرفتند و میگفتند آیا کیفیت شما پایین تر از فروشگاه فلان است که قیمت بالایی دارد؟! و همواره از وجود این فرهنگ بسیار غلط که تصور میشود هر چه گران تر، بهتر! تاسف میخورم. در ورنا دکور قصد داریم منصافانه عمل کنیم و از مشتریان عزیز نیز خواهشمندیم ما را در از بین بردن این فرهنگ غلط یاری کنند.

حراج پوستر دیواری ارزان چگونه است؟ آیا کیفیت لازم را برای مشتری دارد؟

اگر در آگهی های روزنامه ها، سایت دیوار و سایت های مختلف کمی جستجو کرده باشید، با عبارت هایی نظیر:

 • حراج کاغذ پوستر دیواری سه بعدی
 • پوستر دیواری ارزان
 • پوستر دیواری قیمت مناسب

و عباراتی از این دست رو به رو شده اید، عبارت هایی که شاید شما را بسیار جذب کرده باشند، وقت و انرژی زیادی از شما گرفته باشند، اما در اخر متوجه تو خالی بودن آن ها شوید و به عبارتی “شما گول تبلیغ های کاذب را خوردید.” آیا کاغذ دیواری ارزان واقعیت دارد؟ بله، فروشگاه ورنا دکور هرساله سفارش های بسیار زیادی را از مشتریان عزیز دریافت میکند و آن ها را به چاپ میرساند. اما در بعضی مواقع مشتریان از خرید خود پس از چاپ محصول منصرف میشوند، در صورتی که محصول آن ها کاملا آماده شده است.
همواره ما این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب تر به مشتریان عزیز عرضه میکنیم تا علاوه بر جبران خسارت ما، مشتری عزیزی که بودجه کافی برای خرید طرح های گران تر را ندارد از فروشگاه ما راضی بازگردد.
این طرح به علت گستردگی، تنوع و همچنین تعداد کم در سایت یا تلگرام قرار داده نمیشوند (به زودی شاید تغییر در سایت ایجاد شود و این طرح ها هم مهمان موقت سایت و شبکه های اجتماعی ما شوند) برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناسان و پیشتیبانان سایت ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت سفارش شما را پیگیری کنند.

نصب پوستر سه بعدی دیواری کاملا شبیه کاغذ دیواری

در ابتدا خوب است اشاره کنم، کسانی که از ما محصول خود را خریداری میکنند از تخفیف ویژه ای برای نصب برخوردار میشوند. اگر میخواهید محصول نهایی چیزی باشد که میخواهید، حتما به اهمیت فرایند نصب توجه کنید. اگر بهترین پوستر سه بعدی را نیز از ما دریافت کنید ولی نصب خوبی نداشته باشید، حتما بعد از مدتی کوتاه دچار مشکلاتی میشوید.
نصب پوستری دیواری کاملا شبیه کاغذ دیواری است، اگر آشنایی در کاغذ دیواری دارید میتوانید برای این قسمت نیز از آن کمک بخواهید، اگر نه تیم نصب ورنا دکور با مجهز ترین امکانات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نصب کاغذ دیواری

قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی به چه شکل است؟

برای نصب کاغذ دیواری معمولا رولی حساب میشود ولی اگر تعداد رول ها زیر 10 تا باشد، یک هزینه حداقلی از مشتری دریافت میشود، چیزی در حدود 140 هزار تومان ( این قیمت برای زمستان سال 97 میباشد) . نصب پوستر دیواری سه بعدی هم معمولا چون ابعاد کمی دارد معمولا یک هزینه حداقلی میخورد. چیزی در حدود همان صد و چهل هزار تومان که البته این عدد کمتر از هزینه ی واقعی است، اما تمام مشتریان ورنا دکور از تخفیف در این قسمت استفاده خواهند کرد .

پوستر دیواری پذیرایی و ویژگی های آن

معمولا توصیه نمیشود برای تمام فضای پذیرایی از پوستر دیواری سه بعدی استفاده شود ، چون هزینه ی تمام شده ی زیادی برای مشتری ایجاد میکند و شاید کارایی لازم را هم نداشته باشد. اما میتوانید برای قسمت ها و بخش های پر بازدیدتر پذیرایی از پوستردیواری استفاده کنید، به عنوان نمونه فضای پشت تلویزیون شما میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای پوستر باشد، چون به علت وجود تلویزیون نگاه های زیادی به خود جلب خواهد کرد و خرید یک طرح زیبای برای پوستر میتواند جلوه ی بسیار خوبی به دکوراسیون منزل شما بدهد.
“یکی از قسمت های بسیار مناسب برای پوستر دیواری سه بعدی فضای پشت lcd  میباشد.”

پوستر دیواری سه بعدی برای فضاهای کوچک

همیشه به یاد داشته باشید:
“طرح های با عمق زیاد باعث افزایش ظاهری فضای خانه شما میشود”
اگر فضای کوچکی دارید و دوست دارید آن فضا حداقل در ظاهر بزرگ تر و دلبازتر نشان دهد، با استفاده از طرح های با عمق زیاد و استفاده از رنگ های روشن  میتوانید به این هدف برسید.

پوستر دیواری رنگ روشن با عمق زیاد

بهترین طرح  پوستر دیواری برای اتاق خواب

اتاق پذیرایی به عنوان نمای ظاهری داخل خانه باید چیزی مطابق با سلایق عموم باشد، اما برای اتاق خواب دست شما بسیار باز تر است، بسیاری از زن و شوهر های جوان یا تازه عروس داماد ها، حتی عکس پرخاطره ای از عروسیه خود را به دیوار بالای تخت اتاق خواب نصب میکنند.
در این قسمت کاملا دست شما باز ، استفاده از طرح های گل، طبیعت، کلاسیک و اسپرت بسیار میتواند به جذابیت خانه ی شما کمک کند.

پوستر دیواری اتاق خواب

جدید ترین طرح های برای اتاق کودک و نوجوان پسر یا دختر

برای دریافت جدید ترین طرح های اتاق کودک و مهمان تازه وارد خود میتوانید به بخش کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک در سایت ورنا مراجعه کرده و با توجه به سلیقه و دکوراسیون کلی خانه، بهترین طرح را با کمترین قیمت سفارش دهید.
پیشنهاد میکنم مقاله انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب کودک هم بخونید.

پوستر دیواری اتاق کودک

ممنون از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید، حتما سوالات و پرسش های خود را در زمینه دکوراسیون منزل، کاغذ دیواری، پارکت، کفپوش و پرده را با ما در میان بگذارید.

هدف نهایی ما رضایت شما عزیزان است.